Chorva yem pelet mashinası

Chorva yem pelet mashinasining banner
Chorva yem pelet mashinasining telefon uchun banner

Nega sizga RICHI mol yemi pelet mashinasiga ehtiyoj bor?

Professional sigir yem pellet mashinasini tanlash faqatgina uskuna tanlash emas — bu sigir yemini ishlab chiqarishda yanada samarali, iqtisodiy va barqaror yondashuvni qabul qilish demakdir. Biz har bir xomashyo materialni ishonchli, yuqori sifatli pelletlarga aylantirishda sizga yordam beramiz.

Qoramol ozuqasi xomashyo materiallari odatda yuqori xom tolali bo'lib, bu peletlashni qiyinlashtiradi va ko'pincha ortiqcha chang, yem yo'qotilishi hamda peletlarning qattiqligi nomutanosib bo'lishiga olib keladi. Bu muammolar qoramolning yem iste'molini kamaytiradi va energiya sarfi hamda texnik xizmat ko'rsatish xarajatlarini oshiradi.

RICHI professional sigir yemini peletlash mashinasi ayniqsa sigir yemi ishlab chiqarish uchun mo'ljallangan bo'lib, yuqori tolali materiallar uchun optimallashtirilgan konditsionlash va peletlash tizimlariga ega. U peletlarning barqaror sifatini, mayda qoldiqlarning kamayishini va energiya samaradorligining oshishini ta'minlaydi, ishlab chiqaruvchilarga barqaror ishlab chiqarish va umumiy ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirishga yordam beradi.

  • Sig'im: 1-100 T/S
  • Asosiy motor quvvati: 22-315 kVt
  • Pellet o'lchami: 2-12 mm
  • Moslashtirish mumkin: Ha
  • Xalqaro sertifikatlash: CE, ISO, SGS va boshqalar.

Nega RICHIni tanlashingiz kerak?

Texnik xususiyatlari

RICHIning afzalligi alohida bir komponentda emas, balki sigir ozuqasini peletlash bo'yicha maxsus talablarga mos ravishda yaratilgan to'liq yadro tizimida yotadi. RICHI sigir ozuqasini peletlash mashinasi har bir yadro komponenti mustahkamlik, barqarorlik va samaradorlikni ta'minlash uchun loyihalangan bo'lib, yuqori sifatli ozuqa peletlash uchun tejamkor yechim taklif etadi.

CE va ISO sertifikatlari
Og'ir yuklamali halqa qolip va rolik tizimi

01

Ko'p qatlamli sharoitlash tizimi

02

VFD ko'priklanishga qarshi hopper

03

Yuqori samarali Siemens motori

05

Sozlanadigan kesish tizimi

06

Ortiqcha yuklanishdan himoya va xavfsizlik qurilmasi

04

Keng xomashyo mos keluvchanligiga ega qoramol yem peletlash mashinasi

Chorva yem pelet mashinası
yangi lucerna
bug'doy somoni
guruch qobig'i
Makkajo'xori donlari--konsentratsiyalangan yem
vitaminlar va minerallar premiksi
Oqsili yuqori soya un
shakarqamish bagassasi
vinasse

RICHI qoramol yem pelet mashinalarining turli modellar

RICHI qoramol yem pelet mashinalari to'liq funksionallikni ajoyib moslashuvchanlik bilan birlashtiradi. Standart quvvatlari soatiga 1–40 tonnagacha bo'lib, ular kichik miqyosli ustaxonalardan tortib sanoat l bo'lgan barcha ehtiyojlarni qondiradi.IVestock yem ishlab chiqarish liniyasiMaxsus talablar uchun to'liq moslashtirilgan yechimlar mavjud.

SZLH250 sigir ozuqasi peletlash mashinasi
SZLH320 sigir ozuqasi peletlash mashinasi
SZLH350 sigir ozuqasi pelet mashinası
SZLH420 sigir ozuqasi pelet tayyorlovchi mashina
SZLH508 sigir ozuqasi pelet mashinası
SZLH558 sigir pelet mashinasi
sZLH678 peletli sigir ozuqasi mashinası
sZLH768 sigir yemi peletlash mashinasi

RICHI qoramol yem pelet mashinasining texnik xususiyatlari

ModelQuvvat (T/H)Asosiy motor quvvati (kW)Feeder quvvati (kVt)Konditsioner quvvati (kVt)Halqa qolip diametri (mm)Pellet diametri (mm)
SZLH2501.0-1.5221.11.52502-12
SZLH3203-4371.54320
SZLH3505-6551.54350
SZLH42010-121101.57.5420
SZLH50815-161601.57.5508
SZLH55820-221851.511558
SZLH67830-332501.511673
SZLH76838-403152.211762
Halqa qolip materiali: 42 CrMo
Zanglamaydigan po'lat konditsioneri
Pelletng kamerasining eshiklari: 6 mm/SUS304
Majburiy qiduvchi: vintli uzatmalar reduktori
Gear Box: HT250
Gear: 42 CrMo
Uzunlikni uzatish mil:20CrMnTi
Shpindel: 42 CrMo
Bo'sh mil: 42 CrMo
Rulmanlar: SKF brendi
Asosiy motor: 4/6/8P Siemens motori

RICHI texnologiyasi doimiy ravishda yangilanib va takomillashtirib borilayotgani sababli, biz uskuna va jihozlarimizni uzluksiz yangilab, innovatsiya qilamiz. Shuning uchun aniq uskuna parametrlari haqiqiy taklifga bog'liq bo'ladi. Biz har bir mijozga yanada professional, maxsus moslashtirilgan dizayn va ishlab chiqarish xizmatlarini taqdim etamiz.

Argentina 3-4 T/H sigir va mol pelet mashinası
Argentina bayrog'i

Argentina 3-4 t/soat sig'imli sigir ozuqasi pelet milligi

  • Xomashyo formulasi: lucerna somoni, konsentrat aralashmasi (makkajo'xori, soya unimi, bug'doy), melassa, premiks.
  • Pellet o'lchami: 6-8 mm.

Biz avtomatik moylash va xavfsizlik himoya tizimlariga ega sigir ozuqasi pelet mashinasini taqdim etamiz. Bu yechim ishonchli uzoq muddatli ishlashni ta'minladi va mijozga ozuqa saqlashni yaxshilashga yordam berdi.

USA 10-12 T/Sotishda Soya Mol Yemi Pelet Mashinasi
Amerika bayrog'i

AQSh 10-12 t/soat pelet Chorva yem berish mashinasi

  • Xomashyo formulasi: yuqori tolali alfalfa somon balalari (80%) + maydalangan makkajo'xori, paxta urug'i un, karbamid, mineral premiks.
  • Pellet o'lchami: 6–8 mm. Qo'y go'shti sigirlarining ovqatlanish tezligini sekinlashtiradi va chaynashni rag'batlantiradi.

Biz ishonchli konditsiyalash va peletlash ishlashiga ega sigir ozuqasi peletlash mashinasini ta'minlaymiz. Natijada mijoz peletlarning barqaror sifatiga erishdi va tashqi ozuqa yetkazib beruvchilarga bo'lgan qaramlikni kamaytirdi.

Saudiya Arabistoni 5-6 t/soat sig'imli sigir pelet mashinas
Saudiya Arabistoni bayrog'i

Saudiya Arabistoni 5-6 t/soat sig'imli sigir pelet mashinası

  • Xomashyo formulasi: arpa somoni, makkajo'xori, melassa va soya un.
  • Pellet o'lchami: 6-10 mm

Bizning mashinamiz ilg'or konditsionlash tizimi, optimallashtirilgan peletlash kamerasi hamda aşınishga chidamli halqa qolip va rulonlar bilan jihozlangan. Shu bilan u materialning silliq oqimini, uzluksiz ishlashni va peletlarning barqaror sifatini ta'minlaydi.

Uganda 15 t/soat sig'imli sigir pelet mashinası
Uganda bayrog'i

Uganda 15 t/soat sig'imli mol pelet mashinası

  • Xomashyo formulasi: makkajo'xori, kasava pulpasi, paxta urug'i torti, bug'doy somoni, minerallar aralashmasi, urea.
  • Pellet o'lchami: 4-8 mm

RICHI qoramol yem peletlash mashinasi barqaror mahsulot chiqishi va sodda kundalik boshqaruvni ta'minladi. Natijada mijoz uzluksiz ishlab chiqarishga erishdi va mahalliy chorvadorlar uchun yem ta'minotini mustahkamladi.

Indoneziya 3-5 T/H Pellet qoramol yemagi mashinası
Indoneziya bayrog'i

Indoneziya 3-5 T/H Pellet Chorva yemlash mashinasie

  • Xomashyo formulasi: fil oʻti, shakarqamish bagassasi, palma yadrosi torti, guruch kepagi, makkajoʻxori.
  • Pellet o'lchami: 6-12 mm

Bizning qoramol yem peletlash mashinamiz aralash xomashyo materiallarini muammosiz qayta ishlaydi, barqaror ishlashni saqlaydi va kam texnik xizmat talab qiladi. Natijada mijoz mahalliy yem ta'minotini kengaytiradi va rentabellikni oshiradi.

O'zbekiston 1-2 T/H sigir yem peletlash mashinasi
O'zbekiston bayrog'i

O'zbekiston 1-2 T/S sigir ozuqasi pelet milligi

  • Xomashyo formulasi: alfalfa somoni va jo'xori somoni (80%), bug'doy qobig'i, soya unisi, paxta urug'i unisi, oziqlantiruvchi qo'shimchalar.
  • Pellet o'lchami: 4-8 mm

Silaj aralashgan materiallar bilan uzluksiz ishlashni ta'minlash maqsadida mijoz soatiga 1–2 tonnani peletlaydigan sig'imli sigir yem peletlash mashinasini tanladi. Natijada ishlab chiqarish liniyasi barqaror pelet sifati bilan uzluksiz ishladi.

Chorva yem pelet mashinasining videolari

To'g'ri qoramol yem peletlash mashinasini tanlash ishlab chiqarish samaradorligini oshirish va yem sifatini ta'minlash bo'yicha asosiy qadamdir. RICHI sizga kichik oilaviy fermalardan tortib yirik sanoat ishlab chiqarish liniyalari gacha bo'lgan to'liq yechimlar assortimentini taklif etadi. Quyidagi qo'llanmaga murojaat qilib, haqiqiy ishlab chiqarish quvvatingiz ehtiyojlariga mos mukammal uskunani tanlang.

Kichik qoramol ozuqasi uchun pelet mill kichik qoramol fermalari yoki mahalliy ozuqa ishlab chiqarish uchun ideal. Ushbu ixcham mashina har kuni qoramolni boqish uchun bir xil peletlarni samarali ishlab chiqarar ekan, uni boshqarish va texnik xizmat ko'rsatish oson.

Mintaqaviy yem yetkazib beruvchilar

O'rta o'lchamli sigir pelet mashinası professional yem ishlab chiqarish zavodlari yoki o'rta kattalikdagi fermalar uchun mos keladi. U yuqori ishlash quvvatini ta'minlaydi, turli xomashyo turlarini qo'llab-quvvatlaydi va katta chorvalar uchun barqaror pelet sifatini kafolatlaydi.

Sanoat yem zavodlari

Og'ir yuklamali sigir ozuqasi peletlash mashinasi uzluksiz, yuqori quvvatli peletlashni ta'minlaydi va to'liq uskuna majmuasiga oson integratsiya qilinadi. Hayvonlar uchun yem ishlab chiqarish liniyasiva sanoat miqyosidagi operatsiyalar uchun samaradorlikni maksimal darajada oshirish.

RICHI qoramol yem peletlash mashinalarining tasviri

Boshqa uskuna Mol-yovqot uchun to'liq yem ishlab chiqarish liniyasi

Yuqori sifatli mol yem peletlash mashinalarimizga qo'shimcha ravishda, biz to'liq qo'llab-quvvatlash xizmatlarini taqdim etamiz. Hayvonlar uchun yem berish mashinasiUlarga maydalagichlar, aralashtirgichlar, sovutgichlar, elaklar, qadoqlash mashinalari va boshqalar kiradi. Biz sizning faoliyatingiz uchun to'liq, samarali va tayyor holatda ishlashga tayyor chorvachilik yemlari ishlab chiqarish liniyasini ta'minlaymiz.

Qarshi oqimli sovutgich

Qarshi oqimli alfalfa pelet sovutgichi

Vibratsion pelet klassifikatori

Rotarli tebranadigan zarrachalar klassifikatori

Saqlash silosi

Luzerna somoni va don saqlash silosi

Yetkazib berish mashinasi

Z shaklidagi baket lift

Ko'p beriladigan savollar

Quyida mijozlarimizning mol yemi pelet mashinalarini sotib olish bo'yicha tez-tez beriladigan savollari to'plami keltirilgan. Agar savollaringiz bo'lsa, bemalol biz bilan bog'laning. Batafsil ma'lumot uchun bu yerni bosing. taxminan RICHI.

–

Sizning qoramol uchun pelet yem mashiningiz alfalfa yoki somon kabi tolali yemlarni qayta ishlay oladimi?

Albatta. Bizning mol uchun peletlash mashinamiz yuqori tolali murakkab xomashyo materiallarini qayta ishlash uchun maxsus loyihalangan. Optimallashtirilgan matritsa va rolik dizaynlari, oshirilgan siqish nisbatlari hamda aqlli konditsionlash tizimi yordamida mashinamiz alfalfa unasi, somon, o't va don kabi materiallarni samarali tarzda yuqori sifatli peletlarga aylantiradi.

–

Sizning qoramol yemagi zavodingiz qanday turdagi yem ishlab chiqarishi mumkin??

RICHI sigir yem peletlash mashinasi ajoyib moslashuvchanlik bilan yaratilgan bo'lib, turli oziqlanish va operativ ehtiyojlarga moslashib, sigir yemlari turlarining keng doirasini samarali ishlab chiqarishi mumkin:

  • Qattiq ozuqa/Yem-xashak: Alfalfa, somon, oʻt, hay va ekin qoldiqlari kabi yuqori tolali materiallarni zich, bir xil peletlarga aylantirishga ixtisoslashgan.
  • Konsentrat/Qo'shimcha yem: Don (makkajo'xori, arpa), moyli urug' unlari (soya, paxta urug'i) va premikslar kabi energiya va oqsilga boy ingredientlarni a'lo darajada qayta ishlaydi hamda oziqlanish jihatidan muvozanatli konsentratsiyalangan peletlar ishlab chiqaradi.
  • TMR ozuqasi: Bizning sigirlar uchun yem mashinasimiz tolali yemlar, konsentratlangan yemlar, vitaminlar, minerallar va qo'shimchalarni bir xil tarzda aralashtirib, ularni yagona, gomogen peletga aylantiradi.
  • Maxsus formula peletlari: Turli o'sish bosqichlari uchun (masalan, buzoqlar uchun boshlang'ich yem, semizlik fermasi yakunlovchi ratsionlari yoki yuqori hosildor sut sigirlarining parhezlari) molassa, yog'lar yoki suyuq qo'shimchalar qo'shilgan formulalarni qayta ishlashga qodir.

To'g'ri modelni aniqlik bilan tanlashda sizga yordam berish uchun biz bepul texnik maslahat xizmatini taklif etamiz. Xomashyo turi, namlik darajasi, maqsad qilingan kunlik ishlab chiqarish hajmi va pelet o'lchami kabi ma'lumotlarni taqdim eting, muhandislarimiz siz uchun eng tejamkor modelni tavsiya qiladi.

–

Sizning sigir yemagi zavodingiz uchun xomashyo namlik darajasi qancha bo'lishi tavsiya etiladi?

Pelletlash samaradorligi va pellet sifatini optimal darajada ta'minlash uchun biz odatda ozuqa materialining namlik darajasini 12% dan 15% gacha bo'lishini tavsiya qilamiz. Ushbu diapazon shartlash jarayonida kraxmalning to'g'ri gelatinlanishini ta'minlaydi va silliq ekstruziya uchun zarur bo'lgan moylanishni beradi. Agar xomashyo materiallaringizning namlik darajasi haddan tashqari bo'lsa, biz sizga quritish uskunalarini taqdim etishimiz mumkin.

–

Sizning mashinalaringiz qancha quvvat iste'mol qiladi? Ular qanchalik energiya tejamkor?

Energiya samaradorligi asosiy dizayn tamoyilidir. Quvvat iste'moli (kW/soat) model va chiqish (tonna/soat) bo'yicha farq qiladi. Bizning og'ir yuklamali halqa shaklidagi die sigir yemini maydalash mashinalarimiz yuqori samarali reduktorlar va motorlar, ilg'or uzatish tizimlari hamda optimallashtirilgan die dizaynlaridan foydalanib, ma'lum energiya iste'molini minimallashtiradi. Maslahatlashuv jarayonida har bir model bo'yicha batafsil energiya samaradorligi ma'lumotlarini taqdim etamiz.

–

Sotuvdan keyingi xizmat va ehtiyot qismlarning mavjudligi qanday?

RICHI keng qamrovli global sotuvdan keyingi qo'llab-quvvatlashni taqdim etishga sodiq. Biz taklif etamiz:

  • Kafolat qamrovi: Barcha RICHI sigir yem peletlash mashinalari ishlab chiqarish nuqsonlariga qarshi standart bir yillik kafolat bilan ta'minlanadi, bu kafolat normal ish sharoitida asosiy komponentlarni qamrab oladi.
  • Masofaviy va joyida qo'llab-quvvatlash: Telefon, elektron pochta yoki videoqo'ng'iroq orqali tezkor muammolarni bartaraf etishni taklif etamiz. Professional muhandislar tomonidan joyida o'rnatish bo'yicha yo'riqnoma va amaliy trening xizmatlari ham mavjud.
  • Haqiqiy ehtiyot qismlar: Halqa qoliplari, roliklar, millar va rulmanlar kabi kritik eskirish qismlari asl spetsifikatsiyalarga muvofiq ishlab chiqariladi.
  • Texnik hujjatlar: Kengaytirilgan operatsion qo'llanmalar, texnik xizmat ko'rsatish tekshiruv ro'yxatlari va o'quv videolari jamoangizni kundalik operatsiyalar va muntazam parvarish ishlarini bajarish uchun qo'llab-quvvatlash maqsadida taqdim etiladi.

–

Sigir yem pelletini tayyorlovchi mashina Foydalanish va texnik xizmat ko'rsatish osonmi?

Ha. Bizning sigir yem pelletini ishlab chiqarish mashinamiz sodda ishlash jarayoni, avtomatik moylash tizimi va o'rnatilgan xavfsizlik himoyasi bilan ajralib turadi. Oddiy texnik xizmat ko'rsatish oson bo'lib, bu to'xtab qolish vaqtini va ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirishga yordam beradi.

–

Siz to'liq sigir ozuqasi ishlab chiqarish liniyasini ta'minlay olasizmi?

Albatta. Biz sizning ehtiyojlaringizga asoslanib moslashuvchan yechimlar taklif eta olamiz:

  • Mustaqil mashina sotishlari: Agar sizda allaqachon ba'zi oldindan qayta ishlash (ezish, aralashtirish) yoki keyingi qayta ishlash (sovutish, süzish) uskunasi bo'lsa, faqat pellet ko'rinishidagi sigir yemini tayyorlovchi mashinasini sotib olishingiz mumkin.
  • Kalit topshirish loyiha yechimlari: Biz xomashyo materialni maydalash, tashish va peletlashdan tortib sovutish va qadoqlashgacha bo'lgan to'liq ishlab chiqarish liniyasi yechimlarini loyihalash va taqdim etishimiz mumkin. Butun liniyaning kutilgan ishlab chiqarish hajmi va sifat standartlariga javob berib, muvofiq ishlashini ta'minlash uchun o'rnatish va ishga tushirishni amalga oshiramiz.

–

Sotib olishdan oldin o'z yem aralashmamiz bilan sinov testlarini o'tkazishimiz mumkinmi?

Ha, biz buni rag'batlantiramiz. RICHI bizning inshootimizda zavod sinov testlari xizmatlarini taklif etadi. Siz bizga xomashyo materiallaringiz namunalarini yuborishingiz mumkin, va biz ularni tavsiya etilgan sigir yem peletlash mashinasidan o'tkazamiz. Siz pelet sifatiga, hosildorlikka va energiya sarfi bo'yicha batafsil hisobotni olasiz, bu sizga ishonchli qaror qabul qilishda yordam beradi. Iltimos Biz bilan bog'laning Sinovni belgilash uchun. (Bizning Yutub)

elektron pochta
nima bo'lyapti
Narxni oling!
Biz bilan bog'laning

Biz bilan bog'laning

    Biz siz taqdim etgan ma'lumotlarni saqlaymiz. Biz bu ma'lumotlarni faqat so'rovlaringizga javob berishda yordam berish maqsadida ishlatamiz. Biz sizning ma'lumotlaringizni uchinchi shaxslarga oshkor qilmaymiz.

    Scroll to Top