Luzerna peletlash mashinasi sotuvda

Alfalfa pelet milli sotuvda banner
Alfalfa pelet millasi sotuvga banner (telefon uchun)

RICHI Alfalfa Pellet Mill: Yem-xashakni samarali ravishda peletlarga aylantiradi

Sotuvda bo'lgan alfalfa peletlash mashinasi – bu yuqori tolali yemni yuqori zichlikdagi peletlangan yemga samarali aylantiruvchi maxsus uskunadir. U alfalfa ozuqasining yuqori oqsil, yuqori tolali va boy ozuqa moddalarini mukammal saqlab, yemning tijorat qiymatini va berish qulayligini sezilarli darajada oshiradi.

Biroq, an'anaviy lucerna qayta ishlash ko'pincha past samaradorlik, kuchli chang va pellet hosil bo'lishining yomonligi bilan bog'liq muammolarga duch keladi. Natijada ozuqa sifati pasayadi, ishlab chiqarish yo'qotishlari va mehnat xarajatlari esa ortadi.

Shuning uchun RICHI professional alfalfa peletlash yechimini taklif etadi. Sotuvdagi alfalfa peletlash mashinalarimiz keng quvvat diapazonini qamrab oladi va moslashuvchan sozlashni qo'llab-quvvatlaydi. Bundan tashqari, biz samarali va yirik hajmdagi alfalfa ozuqasi ishlab chiqarishni oson amalga oshirishingiz uchun to'liq ishlab chiqarish liniyasi yechimlarini taqdim etamiz.

  • Sig'im: 0.5-40 T/H (standart modellari)
  • Asosiy motor quvvati: 22-250 kVt
  • Pellet o'lchami: 4-12 mm
  • Moslashtirish mumkin: Ha
  • Xalqaro sertifikatlash: CE, ISO, SGS va boshqalar.
  • Xomashyo moslashuvchanligi: lucerna, fil oʻti, raygrass, baland fesku, yem, oʻt, somon, guruch poʻsti, makkajoʻxori poyasi…

Nega RICHIni tanlashingiz kerak?

usturma belgisi
Ekin belgisi
texnik xizmat ko'rsatish belgisi
energiya tejash ikonkasi

RICHI alfalfa pelet millining ishlashidagi asosiy komponentlar

RICHIning afzalligi alohida bir komponentda emas, balki lucernani peletlash bo'yicha maxsus talablarga mos ravishda yaratilgan to'liq yadro tizimida yotadi. RICHI lucerna peletlash mashinasi har bir yadro komponenti mustahkamlik, barqarorlik va samaradorlikni ta'minlash uchun loyihalangan bo'lib, yuqori sifatli lucerna peletlash uchun tejamkor yechim taklif etadi.

CE va ISO sertifikatlari
Og'ir yuklamali halqa qolip va rolik tizimi

01

Ko'p qatlamli sharoitlash tizimi

02

VFD ko'priklanishga qarshi hopper

03

Chivinli uzatmalar reduktorli majburiy oziqlantiruvchi

04

Yuqori samarali Siemens motori

05

Sozlanadigan kesish tizimi

06

Keng xomashyo mosligiga ega alfalfa pelet milli sotuvda

Luzerna peletlash mashinasi
yangi lucerna
Boy teff o'ti
baland fesku
makkajo'xori barglari
fil oʻti
bug'doy somoni
ko'p yillik raygras
somon balolari

Turli modeldagi RICHI alfalfa pelet mili sotuvda

RICHI alfalfa peletlash mashinalari to'liq funksionallikni ajoyib moslashuvchanlik bilan birlashtiradi. Standart quvvatlari soatiga 0,5–40 tonnagacha bo'lib, ular kichik ustaxonalardan tortib sanoat ozuqa ishlab chiqarish liniyalari gacha bo'lgan barcha ehtiyojlarni qondiradi. Maxsus talablar uchun to'liq moslashtirilgan yechimlar mavjud.

CZLH-320 alfalfa pelet milli sotuvda
CZLH-520 alfalfa pelet milli sotuvda
CZLH-350 alfalfa pelet milli sotuvda
CZLH-420 alfalfa peletlash mashinasi sotuvda
CZLH-768 alfalfa pelet milli sotuvda

Sotuv uchun lucerna pelet millining texnik xususiyatlari

ModelSig'im(T/H)Asosiy motor quvvati(kvt)Ko'priklanishga qarshi Feeder(kvt)Majburiy boquvchi(kvt)Halqa qolip diametri(millimetr)Pellet diametri(millimetr)
CZLH3200.5-0.6222.20.753204-12
CZLH3501.0-1.2372.20.75350
CZLH4201.8-2.09031.5420
CZLH5202.8-3.013231.5520
CZLH6784-518531.5673
CZLH7686-4025041.5762
Halqa qolip materiali: 42 CrMo
Zanglamaydigan po'lat konditsioneri
Pelletng kamerasining eshiklari: 6 mm/SUS304
Majburiy qiduvchi: vintli uzatmalar reduktori
Gear Box: HT250
Tishli va tishli mil: 42 CrMo
Shpindel: 42 CrMo
 Bo'sh mil: 42 CrMo
Rulmanlar: SKF brendi
Asosiy motor: 6/8P Siemens motori

Retseptingizdagi don miqdori qancha yuqori bo'lsa, bizning lucerna peletlash mashinamizning ishlab chiqarish quvvati shuncha yuqori bo'ladi.

Niderlandda sotuvda 3-4 t/soat ishlab chiqarish quvvatiga ega lucerna pelet mashinası
Niderlandiya bayrog'i

Niderlandda sotuvda 3-4 t/soat ishlab chiqarish quvvatiga ega lucerna pelet mashinası

  • Mijoz: maxsus ozuqa eksportchisi
  • Xom material formulasi: 50% alfalfa unasi + 30% shakar lavlagi pulpasi + 20% ekstrudatsiyalangan soya loviyasi (yuqori viskozlik, gidroskopik) 
  • Pellet o'lchami: 2–4 mm. Quyon va uy hayvonlari o'simlikxo'r yemlarining texnik shartlariga javob beradi.

Yopishqoq ingredientlar uchun optimallashtirilgan ushbu alfalfa peletlash mashinasi murakkab formulalar yordamida yuqori pelet hosil qilish darajasi va mustahkamlikni ta'minlab, qat'iy bozor standartlariga javob beradi.

AQShda sotuvda: 10 t/soat luppani peletlash mashinasi
Amerika bayrog'i

10-12 T/S so'g'orish tezligiga ega alfalfa peletlari Yaratuvchi mashina AQShda sotuvda

  • Mijoz: tijorat sut fermasi egasi
  • Xom materiallar formulasi: 80% butun alfalfa + 20% makkajo'xori va soya unimi. Sut ishlab chiqarishni optimal darajada ta'minlash uchun yuqori tolali va yuqori oqsil tarkibiga mo'ljallangan.
  • Pellet o'lchami: 6–8 mm, qayta chaqish va hazm qilish uchun mos.

Bizning alfalfa peletlash mashinamiz tolali alfalfa yuqori ulushini qayta ishlashda a'lo darajada ishladi, samarali va kam changli ishlab chiqarishni ta'minlab, yem saqlash hamda berish samaradorligini sezilarli darajada yaxshiladi.

Argentina sotuvda 3-4 t/soat luppani peletlash mashinası
Argentina bayrog'i

Argentina sotuvda 3-4 t/soat luppani peletlash mashinası

  • Mijoz: go'sht va don yetishtirishni birlashtirgan fermer
  • Xomashyo formulasi: 70% quyoshda quritilgan alfalfa + 25% makkajo'xori poyasi + 5% yog'li qo'shimcha
  • Pellet o'lchami: 6-8 mm

Bizning lucerna pelet ishlab chiqarish mashinamiz xomashyo sharoitlari o'zgaruvchan bo'lsa ham mustahkam va saqlanishi mumkin bo'lgan peletlar ishlab chiqaradi, mavsumiy resurslarni taqsimlash muammolarini hal qiladi.

Hindistonda sotuvda 6-8 t/soat lu'lali alfalfa pelet mill
Hindiston bayrog'i

6-Hindistonda sotuvda: 8 t/soat luppani peletlash mashinası

  • Mijoz: chorvachilik yemlari ishlab chiqaruvchisi
  • Xomashyo formulasi: 50% somon (alfalfa va aralash oʻtlar), 20% makkajoʻxori yormasi, 15% soya yormasi va 15% bugʻdoy qobigʻi
  • Pellet o'lchami: 4-6 mm

Yuqori tolali tarkib va turli xom ashyolarni qayta ishlash uchun mijoz RICHI alfalfa peletlash mashinasini tanladi. Natijada mashina barqaror peletlashni ta'minladi, chang miqdorini kamaytirdi va yem birxilligini yaxshiladi.

1-2 t/soatli lucerna pelet mili, Qozog'istonda sotuvda
Qozog'iston bayrog'i

1-2 T/H Luzerna peletlash mashinasi sotuvda Qozog'iston

  • Mijoz: ko'p qovurg'ali hayvonlar uchun yem ishlab chiqaruvchisi
  • Xomashyo formulasi: 50% alfalfa poyalari un + 35% makkajo'xori + 10% soya un + 5% maxsus mineral premiks
  • Pellet o'lchami: 6-10 mm

Bizning lucerna pelet tayyorlovchi mashinamiz yuqori lucerna miqdori bo'lsa ham barqaror hosildorlik va zich peletlar berdi. Natijada mijoz barqaror yirik ko'lamli ishlab chiqarishga erishdi.

Avstraliyada sotuvda 5-6 t/soatlik lucerna pelet mashinası
Avstraliya bayrog'i

Avstraliyada sotuvda 5-6 t/soatlik lucerna pelet mashinası

  • Mijoz: katta qo'y fermasi egasi
  • Xomashyo formulasi: 60% alfalfa somoni + 30% jo'xori + 10% paxta urug'i un
  • Pellet o'lchami: 4-8 mm

Silaj aralashgan materiallar bilan uzluksiz ishlashni ta'minlash maqsadida mijoz so'na peletlash mashinasi (5–6 t/soat)ni tanladi. Natijada ishlab chiqarish liniyasi barqaror pelet sifati bilan uzluksiz ishladi.

Alfalfa granula millining sotuvdagi videolari

To'g'ri lucerna peletlash mashinasini tanlash ishlab chiqarish hajmingizga mos keladigan quvvatni aniqlashdan boshlanadi. Turli fermalar hajmlari va yem tayyorlash operatsiyalari turli chiqish darajalari, uskunalar konfiguratsiyalari va investitsiya rejalarini talab qiladi. Quyida eng mos modelni tanlashda yordam beradigan amaliy qo'llanma keltirilgan.

Sotuvda bo'lgan kichik lucerna peletlash mashinasi ixcham dizayn, past quvvat sarfi va oson boshqaruvga ega. U oddiy oldindan ishlov berish bilan lucerna somoni, o't uni yoki aralash yemni qayta ishlash uchun mos keladi.

Mintaqaviy yem yetkazib beruvchilar

O'rta quvvatli lucerna peletlash mashinasi sotuvda bo'lib, mahsuldorlik, energiya samaradorligi va avtomatlashtirishni muvozanatlaydi. U yuqori tolali tarkibni qayta ishlay oladi va uzluksiz ishlashni qo'llab-quvvatlaydi.

Sanoat yem zavodlari

Sotuvda bo'lgan katta lucerna peletli maydalagich odatda to'liq majmuaga integratsiya qilingan Hayvonlar uchun yem ishlab chiqarish liniyasiQuritish, maydalash, konditsiyalash va sovutish tizimlari bilan jihozlangan. Bu yuqori hosildorlikni, kam to'xtab qolishni va barqaror pelet sifatini ta'minlaydi.

RICHI alfalfa pelet millari tasviri

Alfalfa pelet millini tanlayotganda nafaqat quvvatini, balki quyidagilarni ham inobatga oling:

RICHI moslashuvchan quvvat variantlariga ega bir nechta alfalfa pelet mill modellarini taklif etadi va ishlab chiqarish ehtiyojlaringizga to'liq javob beradigan maxsus yechimlarni qo'llab-quvvatlaydi.

Boshqa uskuna To'liq lucerna yem ishlab chiqarish liniyasi

Kuchli lucerna peletlash mashinasi muhim bo'lsa-da, haqiqiy samaradorlik yaxshi loyihalangan to'liq tizimdan kelib chiqadi. Shuning uchun biz har bir uskuna sizning maxsus talablaringizga mos keladigan mukammal muvofiqlikda ishlaydigan to'liq integratsiyalashgan ishlab chiqarish liniyalarini yetkazib beramiz. Bundan tashqari, biz to'liq assortimentni taqdim etamiz Hayvonlar uchun yem berish mashinasi, jumladan balani sindiruvchi mashinalar, ezgichlar, aralashtirgichlar, peletlash mashinalari, sovutgichlar, qadoqlash mashinalari va boshqalar, samarali, boshidan oxirigacha yem ishlab chiqarishni qo'llab-quvvatlash uchun.

Balerni bo'luvchi mashina

sanoat balasi sindirgichi

Luzerna Hammer Mill

oziq-ovqat uchun maydalash bolg'ali mashina

Suyuqlik qo'shish mashinasi

suyuqlik qo'shish uskunalari

Yem aralashtirish mashinasi

Ikki spiralali lenta mikseri

Luzerna quritish mashinasi

Alfalfa uchun rotatsion silindrli quritgich

Qarshi oqimli sovutgich

Qarshi oqimli alfalfa pelet sovutgichi

Vibratsion pelet klassifikatori

Rotarli tebranadigan zarrachalar klassifikatori

Qadoqlash mashinasi

Kam chiqindi avtomatlashtirilgan qadoqlash mashinasi

Saqlash silosi

Luzerna somoni va don saqlash silosi

Yetkazib berish mashinasi

Z shaklidagi baket lift

RICHI alfalfa pelet millining ekspluatatsiya va texnik xizmat ko'rsatish bo'yicha afzalliklari

operatsiya ikonkasi

Oddiy kundalik ishlash

chidamlilik ikonkasi

Uzoq muddat xizmat qiladigan ishqalanadigan qismlar

Moylash ikonkasi

Avtomatik moylash

xavfsizlik belgisi

Rivojlangan xavfsizlik va avtomatlashtirish

Ko'p beriladigan savollar

Quyida mijozlarimizning alfalfa pelet millimizni sotib olish bo'yicha tez-tez beriladigan savollari to'plami keltirilgan. Agar savollaringiz bo'lsa, bemalol biz bilan bog'laning. Batafsil ma'lumot uchun bu yerni bosing. taxminan RICHI.

–

Bu alfalfa peletlash mashinasi alfalfa tashqari boshqa materiallarni qayta ishlay oladimi?

Albatta. Biz lucerna peletlash mashinasini yuqori tolali materiallar uchun loyihalab chiqdik. Bu materiallarga lucerna somoni, lucerna poyalari, aralash oʻtlar, yem aralashmalari va boshqa oʻt asosidagi yem materiallari kiradi. Bundan tashqari, peletlash mashinasi don va oqsilli unli aralashmalarni ham qayta ishlay oladi.

–

Uskunalarni sotib olayotganda ishlab chiqarish quvvatini qanday tanlashim kerak?

RICHI kichik fermer xo'jaliklari miqyosidan tortib yirik sanoat ishlab chiqarishgacha bo'lgan quvvatga ega alfalfa pelet millarini taklif etadi. Biz ikkita asosiy nuqtaga e'tibor qaratishni tavsiya qilamiz:

  • Joriy talab: Kunlik qayta ishlashni rejalashtirayotgan xomashyo miqdori tonnaji asosida, kelajakdagi o'sish uchun taxminan 20% zahira qoldirilgan.
  • Xomashyo xususiyatlari: Quvvat sof quruq lucerna ishlash va yuqori namlik yoki yuqori yog'li aralash formulalarni ishlash o'rtasida farq qiladi.

To'g'ri modelni aniqlik bilan tanlashda sizga yordam berish uchun biz bepul texnik maslahat xizmatini taklif etamiz. Xomashyo turi, namlik darajasi, maqsad qilingan kunlik ishlab chiqarish hajmi va pelet o'lchami kabi ma'lumotlarni taqdim eting, muhandislarimiz siz uchun eng tejamkor modelni tavsiya qiladi.

–

Alfalfa peletlash mashinangizni mening ishlab chiqarish ehtiyojlarimga moslab sozlash mumkinmi?

Ha. RICHI moslashtirilgan xizmatshu jumladan, mashina modelini tanlash, qolip spetsifikatsiyalari, konditsionerlar soni va xomashyo, chiqish maqsadlari hamda zavod tartibiga moslashtirilgan to'liq alfalfa pelet ishlab chiqarish liniyalari.

–

Siz qanday sotuvdan keyingi xizmat va kafolatni taqdim etasiz?

Biz sizning uzluksiz ishlashni ta'minlash uchun keng qamrovli sotuvdan keyingi qo'llab-quvvatlashni taqdim etishga sodiqmiz:

  • Kafolat: Barcha RICHI uskunalari standart bir yillik kafolat bilan ta'minlanadi.
  • Texnik yordam: Bizning 24/7 onlayn mijozlarga xizmatimiz savollaringizga javob berish va muammolarni darhol hal qilish bo'yicha yo'riqnomalar berish uchun mavjud.
  • Texnik xizmat: Biz har qanday operatsion muammolarni tezkor hal qilish uchun masofaviy diagnostika va joyida ta'mirlash xizmatlarini taklif etamiz.

–

Halqa qolipi va bosim qancha vaqt davom etadi? Sotuvda bo'lgan alfalfa pelet mashinasining roliklari oxirgisi qoldimi?

Halqa disk va roliklar yuqori sifatli, eskirishga chidamli materiallardan yasalgan. Oddiy ish sharoitida ularning xizmat muddati xomashyo turi va texnik xizmat ko'rsatish amaliyotlariga qarab 1000 soatdan ortiq bo'lishi mumkin.

–

Alfalfa peletlash mashinasi Foydalanish va texnik xizmat ko'rsatish osonmi?

Ha. Bizning lucerna somonidan pelet tayyorlovchi pressimiz sodda ishlash jarayoni, avtomatik moylash tizimi va o'rnatilgan xavfsizlik himoyasi bilan ajralib turadi. Oddiy texnik xizmat ko'rsatish oson bo'lib, to'xtab qolish vaqtini hamda ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirishga yordam beradi.

–

Alfalfa peletlari ishlab chiqarish uchun to'liq liniyani ta'minlay olasizmi?

Albatta. Biz sizning ehtiyojlaringizga asoslanib moslashuvchan yechimlar taklif eta olamiz:

  • Mustaqil mashina sotishlari: Agar sizda allaqachon ba'zi dastlabki qayta ishlash (ezish, aralashtirish) yoki keyingi qayta ishlash (sovutish, saralash) uskunalari bo'lsa, faqat lucernani peletlash mashinasini sotib olishingiz mumkin.
  • Kalit topshirish loyiha yechimlari: Biz xomashyo materialni maydalash, tashish va peletlashdan tortib sovutish va qadoqlashgacha bo'lgan to'liq ishlab chiqarish liniyasi yechimlarini loyihalash va taqdim etishimiz mumkin. Butun liniyaning kutilgan ishlab chiqarish hajmi va sifat standartlariga javob berib, muvofiq ishlashini ta'minlash uchun o'rnatish va ishga tushirishni amalga oshiramiz.

–

O'rnatish va texnik yordamni taqdim etasizmi?

Ha. RICHI professional o'rnatish bo'yicha yo'riqnomalar, ishga tushirishda yordam va sotuvdan keyingi xizmatni taklif etadi, bu esa sizning alfalfa peletli tegirmoningiz birinchi kundan boshlab muammosiz ishlashini ta'minlaydi. (Bizning Yutub)

elektron pochta
nima bo'lyapti
Narxni oling!
Biz bilan bog'laning

Biz bilan bog'laning

    Biz siz taqdim etgan ma'lumotlarni saqlaymiz. Biz bu ma'lumotlarni faqat so'rovlaringizga javob berishda yordam berish maqsadida ishlatamiz. Biz sizning ma'lumotlaringizni uchinchi shaxslarga oshkor qilmaymiz.

    Scroll to Top